Thursday, May 17, 2012

Мајски бест оф 6 ти делМајски бест оф 6 ти дел

Од толку згодни женски у аутобусов нормално бабата да седне до мене. Добро почна денот.
најголемиот непријател на човекот е еурокремот
ај нека сликне некој гомце со инстаграм да видиме како ќе искочи?
Хипстер - другар од источна Македонија кој зема српски пасош.
За #1Мај се пие ѕидарско пиво, а не капки за очи од 0,33.
Ја, као претставник на работодавците, ги повикувам радниците утре да излезат на штрајк. Имајте мадиња, ебаве! Алија Сиротановиќ calling...
Абе згазни, ќе те придржују. Обична земја е
Taka mladi a veke zlobni.
И од утре нема интернет замисли ти кажат...
Твитање само колку да се јаде бурек и да биде у центар на внимание - Радикален твитерџија
каде за мајо втората вечер?
мека ноќ. тврдо сабајле.
Размисли како ми е. Непријатно е јајца да те следив
Иво Андриќ, на фејсбук најпознат како автор на изреката за времето, паметниот, будалиот, фукарата, зборувањето, молчењето и збогатувањето.
секој пат кога отварам јогурт, свршува на мене
на мејлот побарав каде да му направам ретвит. симптоматично.
Скопје смрди на TDI
Боље да умреш од печурки него од аупух у Скопје :)
Само кај крем банана вреди да се изеде подебелиот крај : )
Многу се нервирам кога ке видам некој нов на твитер следи само 10 души и меѓу нив @Gragjaninot...
дај една маргарита за мајсторот
прај се дека овој твит не постои... нека биде наша мала тајна
Запознавам се с'с поштара 100 године што работи у моју маалу. С'с кој памет ја му кажују на њега како се викам
1001 твит, а јасс не забележав...Бар да се дотерав
Ќерко ајде се ислика ли у купатилото на татко ти му се сере.
Napao me neki ničim izazvan optimizam.
Едина полоша ствар од тоа да си грк у моментов е да си алергичен на тополи!
Ве молам престанете да си ги чупате веѓите до пола око. Ве молам!
Колко ни е рат близак . Наш си е. Доваѓа си од печалбу да се провесели куде нас. Да се испуца, зашо на запад ноќан живот е тапа
Вратиче се Валтер, сјебаче вам шалтер.
А убаво ви велев да не го рекламирате твитер наоколу
Само од Македонија, Куба и Северна Кореја неможиш да избегаш :(
Читајќи за Никола Тесла, се’ повеќе верувам дека е единствен Бог кому треба да му се молам.
5 века си имавме мака со турците сега им го пуштивме Вучиќ да видат малце и тие шо е мака via fb
Го видов комшијата како се шуња по гаќи на тераса #порноПеток
ако не друго, можам да дипломирам на тема “прередување и организирање на материјали за учење и нивно поставување низ соба по фенг шуи“
Капки на прозорец, јас со желе бомбони, си дремам и ми е удобно. Мој простор. Ко маче.
тројца од штабот дојдоа и го ебаа ТЛ #којаЕвистината?
Ако ништо друго, барем сам попаметан од мој телефон
Ај извадите си ги очите.
кучето не ме ебе 2%, почесна стрелба за него
Одбивам да бидам кучка! Јас сум жена-змај, како тоа гордо звучи...звучи...звучи...
двогледот од водно го украдоа, сега ќе морам да се соблакам со спуштени ролетни
Ako vi huknam ke vi go pretvoram TL vo cvetna livada.
Позната џафкачка за правата на жените демонстративно победила на маратонот у Скопје. У мушка конкуренција
Животе, тагни ме у албумот Пари.
@sokarovski викам:на другар ми Петар кучето е мешавина од пинч и чивава. Брат ми: пичава? :))
Во SportLife коефициентот за да тепа @kenzoawa на #SKM2012изнесува 1,10 додека за @Gragjaninot изнесува 30 #trololo
како е правилно: иронија или аронија?
Продавам бољер.Не е ногу сликан
Врвот на осаменоста е кога десната ќе ти рече "немој сега, ме боли глава"
Еден ден ќе гледаме телевизија у 7D а Телма уште ќе пушта сигнал во 640х480
Ne možeš da kažeš DPMNE bez NE.
Кога те служи среќа, порачај што сакаш.
Денес кур да ми стаат на монитор интересен ќе ми биде, дали сум геј?
Политика. Лек против среќа
Кајганини Сведоци
Не дирај Влава док дава - народна пословица
Sexom preko radne nedelje se bave samo bogati naslednici.
Да да. И ја иам пуно што да преќуту на туј тему
Ама ова звучниве имиња све на стари години ни доаѓаат бе... Ај може и Џастин Бибер кога ке има 50 ке го донесат у Селект у Струмица...
купи ми чоколаду блок бр.5, молиќу лепо.
Ко што видел ежот секс у Македонија, нигде на друго место..
Не ебе леп, него америчку питу :P
Човек на човека му е коњ.
знае некој колку #коњски #сили има #Скопје?
Викат ебала се со цел град. Е шо, Пробиштип град ли е...
некоја друга јас во некој паралелен универзум негде ужива со мартини и зелена маслинка на лежалка покрај море на зајдисонце. цркни краво!
КОГА МАЖИТЕ БИ ИМАЛЕ МЕНСТРУАЦИЈА, БИ СЕ ФАЛЕЛЕ СО ГОЛЕМИНАТА НА ТАМПОНОТ..
ја не знам да јадам чоколадо на рати. отварам, јадам и лижам по хартија ако треба.
на дедо ми еднаш присилно му мењале име, трипати му мењале презиме. умрел на фронт за кауза. ја твитам. скоро да нема разлика.