Wednesday, June 20, 2012

ДЕСЕТКА

ДЕСЕТКА 
Не не се ќибапи од Дестан ако ви избега умот на тоа! Упорно го фурам филмот за бест оф на твитеров.Стигнафме и до десетиот дел,јунски...Еве шо собраф на овој или оној начин !!

Да можев, ќе ти го ретвитав аватарот.

Таа шо ќе ми биде жена, јака и душа каква свекрва ќе има.

Кога ќе почне нуклеарната војна ние на Балканот ќе исчезнеме бавно од последиците, пошто никој нема да сака да троши на нас нуклеарка

Добар дн да одложимо још некое стварче

Vodka убија, чру-стори...

Премиерот ја посети Данска. Данска победи. ОСТВАРУВАМЕ!

На ТЛ е исто ко во маалска кладилница-Главно спорт и муабети за државата. Што барам јас тука?

Pernica so miris na šepotenje.

ние шо немаме ХД , имаме по 2 ромчиња на тераса Антената ја држат

Не е силување ако жртвата сврши.ТОА Е ТОА ДРАЊЕ И САЛУТИРАЊЕ ВО СРЕД МЕАНА И НИКОЈ НЕ СМЕЕ ДА ПИСНЕ!! ДОЈЧЛААААНД!!!

веројатно дека пелистерка light боље звучи од пелистерка изветреана

пушам Малборо Лајтс по свадби #сељо

татко ми ме праша кај му била биргијата, да не сум му ја видела. Јас не ни знам што е бургија. Хаха

Хипотетичка ситуација: оди англичанец во дојран и како да нарача крап? Crap fish?!?

убава фризура напраил серхио рамос се освежил , па и ти да утнеш цел стадион Дарко и ти ке напраишш #еп2012

Абе. Замислете си го Тони Мицевски пред огледало како си го закачува тоа заебано ланчеее. Аааааа Тооонкааа

На ова мојот тајмлајн сите само нешто пишуваат. И кај вас ли е така?!

Мамо има нешо благо? Има сине, иди зирни у фрижидерот имаш благи пиперки. #трололо

усрамено смешкање и неодредено шарање со поглед *блаш*


@Necovski Еротика е кога користиш еден пердув, а перверзија е кога користиш цел пингвин.

Елена се омажи. Каролина! Читаш ли? Ти реков ќе ме молиш еден ден, кучко пребирлива!

редовен секс е кога секој ден добиваш по едно Poke од @Lacialecи @i999y

Небу-лоза, домашна 50ка.

да се воведе распуст и за возрасните!

Ноне е на крстарење во месноста Када, дел од градот Купатило.

Sedat dva hipstera pred Kam market. Kraj.

Фолдер со спомени- избришан.

Мене РТ не ме весели проклети да се сите ексели!

Само Маја Вукичевич бе остана дама до крај бе!

Ona koga mieš krastavica pa site gledaat nadesno.

#Иновативност е во обично јајце да видиш географка карта

колку се нервирам шо немам телефон со инстаграм да си го сликам руменко сладоледот и пресреќниот насмеан сурат со него #fuckinlife

4MB ги режам на DVD CD. Кој Хипстер сум јас, ејјјј!!!

Пет дена ага, 25 дена „дај некој динар мамо драга“ #плата

Ебеш романтика без пенетрација

Остро и болно, нежно и флуидно, авторот му дава форма на сопствениот порив оставајќи траги на тајмлајнот


све ми боје не постоје #далтонистичка

На врвот на листата на преработки на песни од Стинг (Полис) со најголема заработка, сеуште се наоѓа „Message In A Bottle“ на Срџан Керим

Македонските мажи најмногу ебат во кола.. додека возат.

се ближи време кога Европа пак ќе се бори против фашизмот. овој пат Немците ќе бидат од наша

Поукање со твитерџии на фејсбук ♥

вратиче се Валтер, јебаче вам матер

ПопуЛизни ме

Стојам на автобуска и влијаам.

Спикеров на стадион: прајте шо сакате, само не фрлајте веспи

Ова семана прашаков, битолски е?

За тага се потребни еден

Нелегално произведувал чувства

Петок. Ол ју нид ис грав!

Ко то тамо не сјеба?!

„оваа е од оние, модерните - шета куче наместо да раѓа деца“ - коментар на носител на маичка дпмне

од понеделник нов бран сеадовци

Луѓето повеќе те сакаат кога си себичен. Јбг, ќе мора да продолжам со тренингот за стануење кучка.

koa sum pijan citiram luge bez "".. vazi za predhodniot tvit..

Денов ми пуштил СМС : кидни му на твитер и дојди у прегратка

Воин на фотеља

Шо прајт наркоман на фејсбук? Се поукат во вена.

зајдисонцето е сеуште бесплатно. и да речеш 'те сакам'