Friday, June 29, 2012

11 дел

11 дел 
Ако ми кажеш „пијан бев“, тоа не те прави помалку клошар во моите очи.

Иронија - хомосексуалец да купи парфем Str8...

мора да најдам некое скриено богатство

Мислев никогаш нема да излезе од канцеларијата. Носи се у пизду материну и ти и сите ебени попусти у Грчка

“Pita mali Ciga tatu: • Tato, koja je razlika izmedžu besplatno i džaba? • Pa znaš kako, ti ideš u školu besplatno, ali džaba!”

Нетов кај краден па уште забушава!

Едно е сигурно. CSI Мајка Ми ќе најде дамке

Шпајсмен

Ако слушам Бон Ивер хипстер сум?

На неки архитекти жените не им даваат па мораат Скопје да го силуваат

Каде се оние мажи што користат туѓи девојки за време на првенство?!?! Не сум нечија девојка,ама и јас сум луѓе...

Коа ќе почне @mila_la да ми пишува на кирилица на Скајп, јасно е дека е под стрес на некоја голема правописна грешка.

Ми падна семка од цреша во деколтето. #цицки

Oficijalna pridruzba na igracite na Makedonija: Drvofiks

Химнава на #ЕП2012 како да ја пишувале Ј.Ј. и Роберт Саздов заедно

се намачкав Black Up, одам да сањам плажи :)

Вест-Секси ќоше совет: Расширете ги нозете и почнете. Ако не знаеш дека треба да ги расшириш нозете, не ти треба совет, ти треба механичар.

Планирам да одам во Скопска Пивара утре. Ако не твитнам цела недела, пратете кикирики.

@Dzigi7 Шо ми текна, дали бе Доктори на науки се возет по магистрални патишта?

Вест - првиот македонски свадба агрегатор

Некои луѓе се толку невлијателни, што играат споредна улога во сопствениот живот

Девојко, еве ти 100 денари, оди купи си камен за пети, жити се.

Почнал филмот на Hustler Tv, мме пак не виде како се соблачат

ЕдноШалтерски Систем = 100 луге на еден шалтер

излага циганка од гинеколог и му вика на циго.. - Рамче, трудна сум, ќе имаме сестра!!!

Бугариве сметаат дека Спаска Митрова е опресирани поради Бугарски чуства. Нонсенс. Ние Бугарофили ставаме за премиери и им именуваме улици!
Влегуе Коце у WC и гледа на едната врата женска, а на другата мушка кондура и вика: „Матер му ебам…и кај сега ја да влезам со опинциве?!“

Сакам мета со детето од Т-Home рекламата

...сум знаел бе. Само кур ме болело.

Лобирање - Онанирање на Лоба

Не знам дали може да се умре од неебица, ама ако некој се во опасност тоа се твитерџии.

Стварно и е џабе на Лоба, кога Кизо па у мене глеа.

Да имав на кого,ќе му направев палачинки!

Си твитате вие од по сабајле, кур ве боли што македонската фудбалска репрезентација фатила трипер...

Не си ти толку говедо, колку што јас можам да истрпам - типична македонска прикаска

Таа е таа трипер комбинација

Оној к'т пијана лева преткомора и два три музички необразовани органи сакав да им пушту Дадо Полумента

Идам да си пуцам со поглед у огледало

Ако е Фата-Фатална, тогаш каква е Ана?Исто многу битен моменат кај пичка е да и стои добро апостолка

Ми се наруши концептот за самоконтрола на вокабуларот кога на мајка ми и се обратив со “пеер“

И гинеколозите поукаат.

Новиот бран на твитер е поук

Доказ дека Грците се добри трговци - ние ним евра, тие нам налепници.

Мене само едно ме интересира: Од кај бе пари на Грциве за налепници?

ебате мастика цигара ако ја разџвакаш од прва :( изглеа не се оригинал...

Something I learned today: Bolje tvitam koga sum bos.

Ме касна комарец на внатрешната страна од бутот. Не знам како им изгледам на колегите кога се чешам.

Македонскиот јазик проклето добро звучи во песните на Архангел

клиничка смрт = регулар смрт light

Многу сакам да твитам. Не знам како да ви кажам...Многу!

Има негде кај нас да се купи од тоа грчките налепници, да не се малтретираат луѓе да чекаат по гранични премини, на ова сонце?

Ми фалат оние добри времиња на класично RT и дискусии на јаки теми
"напрај нешто драга, па макар и шпага..."

Кога марулите ќе стивнат.

Evo imam neku dojavu da se ukidaju svi krugovi pakla.

Što se ne se pišuva po tajmlanov možam valjda da napišam deka se razdeni.

И Елвис Бајрам отиде по сведителството.

Вика дефинитивно, знаев дека е интелектуалка

Воинствен народ сме Македонциве, ок све то, ама ако пред 2350-тина години на тв се даваше „Сулејман“ куроф мој шо ќе стигнефме до Индија.

Скопје Гори, провинцијалско пиво го гаси.

Сакај го тој што ќе те направи убава

Замислете, некои светулки, воопшто не светат.

Durex повеќе од Fervex.

Ми уклучија фен, ко одбрамбено средство против рапот.#ЈованаМС