Wednesday, March 21, 2012

Најдоброто од твитер (минус 2)

Најдоброто од твитер (минус 2)
Нова колекција од стари твитови,чисто онака да се насмеете. Сепак Вашата насмевка најмногу ми значи. Уживајте
Отвараш фрижидер и нема шо нема,нема млеко,нема сирење,нема шунка...
Кога веќе ти го бапнале в газ, не мрдај многу, му го праиш ќејфот
Dobro utro. Klimente prosvetitelju brate, kaj si što praviš, dojdi ni pak, trebaš ovde.
Nekogas mi se cini I gola da se soblecam na tviter nikoj nema da primeti
со добар мачор секој месец ти е февруари
твитер ме расипа.
не знаете колку сакам да се истетовирам @Elislonce
Cel twitter spie u pichku mater ej.
I volkot sit i na majka ti pickata!
#секс: 10%талент 20 % молење 70 % лажење
смешкање на сеќавања .... :)
од секој апарат уметник не бижџат! думрит фотошоп!
Disney will tear us apart
-Да ми го бричиш со зелено џамче! И рече зајчето на мечката. И мечката го тури од ќотек.
Исповед на една кумановка: он ме јебе а ја га л'жу оти ќе га узму...
Што се добива коа ќе се спојат Срби и Црногорци? - Македонска ватерполо репрезентација :))
Христијанството ме заследи. Страв ми е. Грешев.
Уште еден ден се роди над закрепостената територија, таму некаде далеку на ивицата на светот, на плочата која јна грбот ја носи желката
кога се запознавам со нови луѓе, единствено што памтам е моето име
Чоек на чоека му е жирант...
А да, она за делењето на затворите по музички жанрови, го немам прочитано уште на тоалетна хартија.
Шумоликовски Величе Ствениот
Купи куќа, купи сам!
Овие од Лупус коа идат у кафана ја нарачуваат „Где си била кад сам био Никоб“.
Кумановска поезија: Ноч ...тишина... маму му ебу која месечина... ја гол, ти гола, ма ебаја би и мртвога вола, а камоли тебе љубави моја....
На овај му тајмлајн му фали Rammstein
Ретвитам со страст
Мајка ми ме научи за моето потекло. -''Затвори ја вратата не си роден во штала.''
Не ме занима ниедна мистерија од типот што е вистинска љубов,каде се парите, масоните, заверите. Ме занима само кој е Ристе од Припор
Забавно е да се биде твитерџија, ама јас сакам пак да бидам човечко суштество.
И петли в село пеат, и зората се зори, иди у пичку матер!
Ќе помине и снегов, па ги чекам хејтерските твитови за тоа како солта ви ги нагризала колите...
се молат градските очуви да се фатат за лопата.
Твитови што су против твитови што су за снег
Ni Luk jal Ni Luk Skajvoker
сеа ќе стаам аватар у купаќа гаќа да го греам тајмлајнот
едначење на бакембарди е најкраткиот пат до лустер фризура
Sta radi Dzej kada mu se ne spava? Seta ispod kreveta hahahahehehahaha
Млеко во цедевита, ладна вода во нес, тоа се тие утра
никој не ми пишал емајл осим стандардната понуда за вијагра
Љубчо се врати, Бојо ќе оди. Ни ќар, ни зијан.
Како ли се осеќав фрижидери на овој време а. Незгодно незгоднооо
кога сам на твитер се осеќам ко да сам у шоу специјално за хејтање
Колку повеќе гомна јадеш, толку повеќе followers добиваш.
Коа ќе земе со жени да прај муабет, ист е ко другар му даќе, никој друг не глеа.. Геј!
Сум ви кажувал еднаш коа му нарачав песма на Жак Превер.
И ск не знам, дали куќу дали стан да си купу. Само проблеми ти ебу живот
и ја на почетокот си твитав срекни и љубовни твитови, а после се стопив во троло-хејтерска дружина братско стебло
I am tweetless
Како ми е криво што не знам спортска да играм у пичку матер
Величествениот да знае што сељак е Драган Вучиќ у живо ќе нарача да го обезглават!
Кујзнае на Величествениот колку му било незгодно дома што ќе каже дека со Драган Вучиќ ќе има интервју.
Filip II: Prvi u sve, osven u Filip. #fintiche5denara
седам дома пиштол ГОООООООООЛЛЛ!!!! #СпортскиТвит
И твитер е #дрога
Се Посврши Сербез Донка - Одличен наслов за македонско букаке
#Премин - ав на црвено, белото многу киселини ми прави
Сеа да сум Премиерот идам у кафана и ја нарачувам „Ја излези стара мајко на пенеџерето, па да видиш кој премина...“
где сте пичке стиго трифун
боловање е за пички прав муж повраќа на работа
И баш ми се допаѓа што крстот упорно свети. Дава некој посебен шмек, гробарски. Дури сега Скопје е права некропола.
#штедам се само твитови не:)
I just became the mayor оф банкомат
There are only 3 tragedies in life: 1) life suck 2) job suck 3) girlfriend doesn't...
приметувам женски више користат #курац него мушки
"Државниот врв" - не ни пробувам да го замислам дното.
госпожата пие само милфорд чаеви. од другите моча на криво
Зашо Лила у оноа квизот му се обраќа на Ѕинго со ''да, банкару''?
#Умоевреме имаше еден израз „Не му ги кревај акциите“. А немаше акционерски друштва. #мајкеми
Многу сакам опуштени утра. Ова не е такво.
Абе исекле ли сте главу на кокошку? И да гу фрљите после да се изрипа док не ву истече уље?
Не ми иде. Потребна ми е муза. Сс добри цицики по могучност
у име оца и сина и свјатога духа и ја сакам џип. Амен
а најмногу од се ми праат мерак попови што постат на работа, а мрсат дома. или кај швалерката, сеедно.
Вистински пријател. Кога ти е лош денот, да му го уништиш и неговиот.
Да беше тајмлајнот куќа, @i999y ќе беше домаќин. И тоа каков домаќин!