Friday, February 15, 2013

Твитер прашалник @h3xman


Твитер прашалник @h3xman1.Име (ник ово оно)?
H3xman затоа што Hexman беше зафатен,а hеxman затоа што wave (мојот ориџинал ник) беше зафатен.

2.Висина и тежина?
Тамам

3.Боја на коса (остај празно ако си ќелаф)
На добар пат сум за на следниот прашалник да остаам празно

4.Убав? (одговори со да или не)
Можда не сум убав ама многу сум добар

5.Зошто си на твитер?
Затоа што сум бот и на секоја е*ана социјална мрежа имам акаунт осим на мајспејс и hi5 тие две беа резервирани за дромци

6.Шо преставува вашиот аватар?
Еден лик од #умоевреме што се викаше Чика Глиша со мало објаснување колку сум јас добар (види 4). Знам да ти кажам да идеш у ку*ац на толку фин и културен начин што едвај ќе чекаш да тргнеш.

7.Дали сте во врска (и дали е карирана)?
Врска? Ортома брат легнала та натежнала

8.Вашето прво искуство?
Очекував да биде ко кога симињаш 100мб порно на 56к модем, полека со баферинг ама испадна ко учитување на гиф преку фајбер оптик!

9.Каде би сакале да отидете на еден месец? А каде на меден?
Еден месец во Reykjavik! И не само поради тоа што е кул да се каже Reykjavik туку во Reykjavik мислам дека ќе ги направам фотографиите што ќе ме направат познат,а и љубовта од мојата младост (Бјорк) е родена во Reykjavik. Да не напишав превише пати Reykjavik? А за меден? Невестата бира и секој што мисли дека он ќе одбере се заебал.

10.Ако го затворат твитер...шо понатаму?
Како што кажав секаде имам акаунт (осим на мајспејс таа ми е некако геј) ќе ве чекам на некоја друг мрежа J  

11.Ако реинкарнирате во зеленчук , кој би сакале да е?
Како што кажа @fail_mk краставица! Викаат многу ги користеле по порно филмови (јас незнам немам гледано тоа) па зашто и ко зеленчук да не ми се посреќи? Е само јас сум малку по пребирлив од @fail_mk па ќе морам и да кажам ПЕДЕРИ СТОП!

12.Ако би се сретнале со историска личност, што би порачале?
Steve, педер брат слушнав ќе си отварал фирма нешо јабуки компјутери! Да ти кажам одма глупа ти е идејата тоа со компјутерите ама пошо си ми многу ОК ево ќе ти помогнам со 100$ ама ќе ми дадеш 50% акции!

Прашања од @fail_mk за @h3xman:
1.Најлошо пијанство и трауми од истото?
Некој работи треба да се заборават и никогаш не треба да се спомнат! Ништо ли не научи од ЛОТР?

2.      Каков тип на девојки те иритираат?
Со лош вкус за кондури, онакви што носат поткинат долен веш и оние што носат бапски месобоја хулахопки J !

3.      Хобити или колеги?
Колешки

4.      Омилена порно глумица?
Џена афкорс (тука едно знакче од срце незнам како се става)

5.      Да си на власт дали би поддржал закон против хипстери и кои членови би ги вметнал?
И хипстерите се луѓе (така се претставуваат) со нивни избори така да нивно право е како ќе живеат но ако јас дојдам на власт ....

6.      Омилена комбинација на храна и пијачка?Дополнителни прашања
1.Супермен или Бетмен?
И двајцата можат ку*от да му го јадат на Хулк! (пардон мај френч)

2.Ајвар или кавијар?
Овесни снегулки!


Многу мушки се заредивме на прашалников па затоа го предавам до за мене највлијателната твитерџија @iskra_iskrich